Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

13 grudzień 2017

Zmiany na szczycie

Pierwsza w tym sezonie porażka Szombierek kosztowała je utratę pozycji lidera na rzecz Woltransu. W meczu przeciwko Orzegowskiej, zawodnicy Szombierek ani razu nie znaleźli drogi do bramki swoich rywali i musieli pogodzić się z porażką 2-0. Zwycięstwo Orzegowskiej zapewnił swoimi dwoma bramkami Mateusz Kowalik.

Drugi mecz z rzędu drużyna Nadwagi była bardzo bliska zdobycia pierwszych punktów. Tym razem o jedną bramkę lepsi okazali się zawodnicy Sponsora, którzy wygrali 6-5. Bardzo dobra druga połowa Nadwagi pozwala jej optymistycznie patrzeć w przyszłość i liczyć, że złą passa wkrótce się odwróci.

W meczu Arbitra z Chytrusem, ekipa sędziów w pełni kontrolowała boiskowe wydarzenia. Trzy bramki Wojciecha Rafalskiego i dwie Piotra Skalskiego pozwoliły Arbitrowi zainkasować trzy punkty i awansować na drugie miejsce w tabeli.

Drugą porażkę w sezonie zanotowali gracze Bajlando. Tym razem lepsza okazała się drużyna Wojaka Godula, która zwyciężyła 4-2. W tabeli po pięciu kolejkach panuje wielki ścisk i zajmujący 7. pozycję Wojak, traci do lidera zaledwie trzy oczka.

Wiele emocji i zwrotów akcji miało miejsce w spotkaniu 51 Futsal Team z Woltransem. Drużyny kilkakrotnie wymieniały się prowadzeniem, jednak po końcowej syrenie to Woltrans może dopisać na swoje konto trzy punkty i cieszyć się prowadzeniem w lidze. Bardzo ambitnie grający zawodnicy 51 Futsal przegrali 7-6, jednak jeśli w następnych kolejkach utrzymają swoją zadziorność i ambicję, to na pewno niejeden raz będą mogli cieszyć się z odniesionych zwycięstw.

Mecz Spartakusa z KTG Śląsk odbędzie się w późniejszym terminie

Pokaż wiadomości

Reklama: