Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

17 luty 2017

Woltrans, OKS Spartakus i Orzegowska….

 

Zakończyły się już tegoroczne rozgrywki Górnośląskiej Ligi Futsalu, triumfatorem tegorocznej edycji został zespół Woltrans, który nie doznał przez cały sezon porażki, tylko raz zremisował z OKS Spartakus. Dodatkowo napastnik Woltransu Mateusz Lebek, został najlepszym strzelcem ligi z dorobkiem 27 bramek. Gratulujemy zwycięstwa.

Drugim zespołem ligi został OKS Spartakus, który przez długi okres miał szansę nawet na pierwsze miejsce cały czas był tuż za Woltransem. Niestety porażka już w drugiej kolejce z Sponsorem postawiła ich w trudnej sytuacji, a po remisie z spotkaniu z Woltransem, jasne było że pierwsze miejsce zależeć już będzie nie tylko od ich postawy. Zasłużone drugie miejsce.

Najdłuższa i chyba najbardziej pasjonująca była walka o trzecią lokatę. W wyścigu wzięły udział trzy drużyny KTG Śląsk, Chytrus Team i Orzegowska. Przed ostatnią kolejką wydawało się że najprostszą sytuację miał Chytrus. „Wystarczyło” że wygra swoje spotkanie i trzecie miejsce należy do nich, inne plany miała jednak Orzegowska dla której droga na podium była najtrudniejsza, najpierw musieli wygrać z Chytrusem (wygrali) i do tego liczyć na Bajlando , które musiało pokonać KTG. KTG nie dało rady ugrać nawet punktu i trzecie miejsce Orzegowskiej stało się faktem.

Warto również zauważyć bliskość do podium Szombierek i chyba gdyby nie walkower, szansa na podium byłaby do samego końca.

Na dole tabeli Sponsor Plus, który odnotował sześć porażek z rzędu, takiej serii nie mieli oni jeszcze nigdy . Z nowych zespołów lepiej pokazał się Bajlando, który co prawda na początku nie zdobywał punktów ale z biegiem czasu był coraz groźniejszy dla swoich przeciwników. Na koniec zajmując zasłużone ósme miejsce. Drugi nowy zespół Anteo zajął niestety miejsce ostatnie z dorobkiem tylko trzech punktów.

Już teraz zapraszamy do kolejnej edycji ligi.

 

Pokaż wiadomości

Reklama: