Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

6 grudzień 2016

Runda bez niespodzianek…

 W tej kolejce wszystkie zespoły z ścisłej czołówki (Woltrans, Sponsor i KTG) wygrały swoje spotkania i umocniły pozycje. Woltrans podejmował w pierwszym spotkaniu kolejki Bajlando i było to szybkie i łatwe zwycięstwo. Już w 3 minucie Adam Sorol zdobył prowadzenie a potem już było tylko więcej i więcej. Zawodnicy Bajlando nie mieli ani pomysłu ani dostatecznych umiejętności by nawiązać równą walkę z liderem.

W drugim meczu OKS zmierzył się z Chytrusem, wygrał 3:1 ale grał ofensywnie tylko w pierwszej połowie w drugiej pilnowali wyniku i nie dał Chytrusom zbyt wiele szans. Bramkę na pocieszenie Chytrus zdobył dopiero w ostatniej minucie meczu .

Ostatni środowy mecz to starcie Frendzli i KTG. Tym razem Maciejowi Daneckiemu pomógł Piotr Lubos (obaj zdobyli po 3 bramki) i KTG odnosi kolejne ważne zwycięstwo. Przez większość spotkania widoczna była przewaga KTG i zarówno na boisku jak i na tablicy wyników. Dopeiro w ostatniej minucie Frendzlom, udało się trochę zmniejszyć rozmiary porażki. A Maciej Danecki umocnił się na liście najlepszych strzelców ligi z wynikiem 17 bramek.

W czwartek najciekawiej zapowiadała się walka Orzegowskie i Szombierek, tyle że Szombierki przyszły mocno osłabione i przeciwnicy dzięki temu mieli ułatwione zadanie co nie zmienia faktu że Orzegowska zagrała świetny i mecz i bez większych problemów zwyciężyła 11:1. Mateusz Kowalik mógł po spotkaniu dopisać sobie 4 bramki do klasyfikacji i obecnie z dorobkiem 11 bramek zajmuje w niej drugie miejsce.

W pozostałych dwóch spotkaniach Sponsor Plus wygrał bez problemów z Anteo w stosunku 5:0, a Wojak pokonał 51Futsal 8:2. 
W tabeli nadal prowadzi Woltrans z dorobkiem 13 punktów tuż za nim KTG i Sponsor po 12 punktów.

W tym tygodniu przerwa. Następna kolejka 30.11-01.12

Pokaż wiadomości

Reklama: