Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

12 październik 2016

Zaczynamy...

Już dziś rusza kolejny,  ósmy sezon Górnośląskiej Ligi Futsalu w Hali na Skarpie w Bytomiu. Do rozgrywek przystąpi 12 drużyn w jednej grupie, a sezon zostanie przeprowadzony bez rewanżów. Oznacza to, że mistrz GLF w sezonie 2016/17 zostanie wyłoniony po jedenastu kolejkach, a stanie się to pod koniec lutego.

Skład ligi znacznie zmienił się w porównaniu do poprzedniego sezonu. Zabraknie między innymi drużyny 1920 Bytom, która jest wielokrotnym mistrzem ligi, a także stałych uczestników: Arbitra Bytom i Młodych Wilków. Zadebiutują natomiast Anteo, Bajlando i Woltrans. W tej sytuacji faworytów należy upatrywać w ekipach Szombierek Bytom, Orzegowskiej Team, OKS-u Spartakus czy też zwycięzcy drugiej ligi w ubiegłym sezonie Sponsora Plus.

Sezon jest krótki, zatem każde potknięcie może rzutować na końcową klasyfikację, co z pewnością jest zapowiedzią zaciętej walki od samego początku. A start ligi już dzisiaj - zapraszamy na godzinę 19:30 na mecz otwarcia pomiędzy Sponsorem Plus, a drużyną Frendzle&Pendzel.

Pokaż wiadomości

Reklama: