Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

23 luty 2016

Porażka Arbitra, AKF faworytem, Sponsor samotnym liderem….

Rozpoczynamy od 2 Ligi, w której Sponsor Plus powiększył przewagę nad przeciwnikami wygrywając bezpośrednie starcie z Młodymi Wilkami.

 

Spotkanie odbyło się pod dyktando lidera, który ani przez chwilę nie oddał inicjatywy prowadząc już po pierwszej połowie w stosunku 6:2. Druga połowa wyglądała podobnie kolejne bramki zdobywali zawodnicy Sponsora, a Młodzi Wilcy nie potrafili znaleźć recepty na dobrze grających przeciwników. Na uwagę zasługuje wyczyn Jacka Loski zdobywcy sześciu bramek.

 

Mecz KTG Śląsk kontra 51 Futsal Team to pokaz siły jednej drużyny. KTG nie dał przeciwnikom żadnych szans. Maciej Danecki wspólnie z Michałem Jamrożym rozbił przeciwników.

 

Wojak Godula i Chytrus Team stworzyli ciekawe i wyrównane widowisko. Wojak szybko objął dwubramkowe prowadzenie, które utrzymał do końca pierwszej połowy. W drugiej Chytrus zagrał lepiej, czego efektem była bramka kontaktowa zdobyta w 29 minucie. Chwilę później jednak Wojak wykorzystał kontrę i strzelił trzecia bramkę. Chytrusowi udało się jeszcze strzelić na 3:2. Zabrakło jednak czasu na doprowadzenie do remisu.

 

Największą niespodzianką była porażka Frendzli, którzy ulegli BPK Bytom. W tym spotkaniu gwiazdą był Daniel Kapinos, który zdobył dla swojego zespołu sześć bramek. Duża w tym zasługa także bramkarza Frendzli, który nie miał najlepszego dnia. Większość strzałów na bramkę lądowała w siatce. BPK zasłużenie wygrał.

 

W pierwszej lidze po zwycięstwie nad TGS Futsal na fotel lidera wrócił 1920 Bytom.

Wygrana przyszła dosyć łatwo i nie była zagrożoną ani przez chwilę. Do zwycięstwa swój zespół poprowadził Mateusz Lebek strzelając trzy bramki, swoje cegiełki dołożyli tez Sławomir Kasprzycki i Kamil Różkowski.

 

AKF także wygrał swoje spotkanie znacznie zbliżając się do lidera. Pokonując Szombierki strata do lidera to tylko 2 punkty. Mając na uwadze spotkanie zaległe, AKF już w tym tygodniu może stać się samotnym liderem.

 

Wysokie zwycięstwo osiągnęli tez zawodnicy OKS Spartakus, pokonując AKS Grzybowice w stosunku 12-7. AKS nie mając w składzie bramkarza nie mógł liczyć na dobry wynik, OKS zdobywając trzy punkty wyprzedził w tabeli Szombierki i może się jeszcze włączyć do walki o najwyższe cele.

 

Lider przed ta kolejką Arbiter przegrał swoje spotkanie z Orzegowską, która przypomniała że także potrafi zagrać skutecznie w ataku i pewnie w obronie. Co prawda po pierwszej połowie Arbiter prowadził dwoma bramkami. W drugiej na boisku dzielili i rządzili już tylko zawodnicy Orzegowskiej. Po pięciu minutach było już 3:2. W kolejnych minutach Orzegowska powiększała prowadzanie, a Arbiter nie potrafił niczym się odgryźć. Porażka Arbitra spowodowała jego spadek na trzecie miejsce.

 

Plusem kolejki zostaje Daniel Kapinos z BPK Bytom   

Pokaż wiadomości

Reklama: