Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych użytkowników serwisu GLF.LIGSPACE.PL Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Przejdź do serwisu" lub "X"), zgadzasz się na wskazane poniżej działania.

Powyższe dane, w sposób zautomatyzowany mogą być przekazywane i przetwarzane przez naszych zaufanych partnerów, tj. dostawców technologii IT, podmioty wyświetlające reklamy oraz dostarczające statystyki ruchu w serwisie. Jeśli nie zgadzasz się na przekazywanie i przetwarzanie tych danych, wykorzystaj stosowne ustawienia przeglądarki internetowej

Dane osób biorących udział w rozgrywkach

Z uwagi na przeznaczenie i sposób działania serwisu glf.ligspace.pl na stronach serwisu mogą być prezentowane dane osobowe osób biorących udział w rozgrywkach sportowych obsługiwanych przez serwis, takie jak: imię, nazwisko, data urodzenia, wzrost, waga, zdjęcie (wizerunek), adres e-mail.

Dane są przetwarzane w celu zaprezentowania przebiegu rozgrywek sportowych, generowania indywidualnych statystyk uczestników rozgrywek, składów osobowych poszczególnych drużyn oraz prowadzania komunikacji elektronicznej z uczestnikami rozgrywek.

W tym przypadku Administratorem danych osobowych uczestników rozgrywek jest podmiot odpowiedzialny za prowadzenie serwisu glf.ligspace.pl, natomiast podmiotem przetwarzającym dane osobowe, tj. udostępniającym narzędzia do zbierania, przetwarzania i prezentowania tych danych jest jest firma Imachine Artur Pławecki z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach

Twoje Prawa

Szczegółowe informacje

Wszystkie niezbędne informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności dostępnej pod adresem Polityka prywatności

27 stycznia 2016

Samotny lider w 1 Lidze, w 2 czołówka nadal bez porażki.

W 2 lidzie na początek Młodzi Wilcy utrzymali dobra formę wygrywając z Wojakiem 6:4. Do przerwy mecz był wyrównany. Początek drugiej połowy także wyrównany, jednak z biegiem czasu coraz większa przewagę mieli zawodnicy Wilków.  W 33 minucie wyszli oni na prowadzenie, a w końcówce spotkania szybką kontrę wykorzystał Marcin Kuś i kolejne zwycięstwo stało się faktem.

Młodzi Wilcy – Wojak Godula 6:4 (3:3), bramki: Krawiec 2, Urbańczyk, Górniak 2, Kuś –Gała 3, Piwczyk

W kolejnym meczu Frendzle łatwo i wysoko odprawiły 51 Futsal. W pierwszej połowie 51 Futsal, dotrzymywał kroku swoim przeciwnikom, w drugiej skutecznie w ataku grali piłkarze z Frendzli (szczególnie ostanie 5 minut) i pewnie zgarnęli trzy punkty.

Frendzle – 51Futsal 9:4 (2:2) bramki: Niezgoda A. 3, Niezgoda S.. Świrski 3, Wylotek, Thomeczek – Pierucki 2, Subik 2

W spotkanie outsiderów drugiej ligi góra Chytrus Team. Gdy w 29 minucie meczu wynik był remisowy, a czerwoną kartkę otrzymał Rafał Zimnik z Chytrusa, BPK stanęło przed szansą zdobycia pierwszych punktów w lidze.   Okazało się jednak że czerwona kartka podziałała na Chytrusa w odwrotnym skutkiem. Ostatnie 10 minut zagrali bardzo dobrze, zdobywając trzy bramki i pierwsze zwycięstwo Chytrusa w 2 lidze stało się faktem.

Chytrus Team – BPK Bytom 6:3 (2:2) bramki: Dłubacz, Skowronek, Witkowski, Kozłowski 3 – Strawa, Bil 2

W ostatnim meczu KTG Śląsk zmierzył się ze Sponsorem. Początek meczu należał do KTG, który szybko objął prowadzenie. Z biegiem minut przewagę uzyskiwali gracze Sponsora, którzy w nie doznali jeszcze w 2 lidze smaku porażki. Po pierwszej połowie Sponsor prowadził 2:1. W drugiej dołożyli jeszcze dwie bramki i utrzymali pozycję lidera 2 Ligi.

KTG Śląsk – Sponsor Plus 1:4 (1:2) bramki: Lubos – Kubica, Madejski, Florkowski Loska J.

W pierwszej lidze na początek starcie niepokonanego mistrza 1920 Bytom i OKS Spartakus. Przez całe spotkanie 1920 Bytom obejmował prowadzenie, a OKS starał się ich dogonić. Mimo osłabienia brakiem najlepszego strzelca Szymona Gawlińskiego zawodnicy OKS starali się jak mogli o dobry wynik. W tym dniu byli jednak słabsi o tą jedną kluczową bramkę. 1920 Bytom odniósł kolejne zwycięstwo i  umocnił się na pozycji lidera.

1920 Bytom – OKS Spartakus 7:6 (2:2) bramki: Dziliński 2, Kasprzycki S., Lebek 2, Michnik 2 –

Blaszke W., Brzezina, Gajda 2, Wieczorek 2

W kolejnym soi tkaniu AKS Grzybowice zmierzył się z AKF Ślonsk i przegrał. Mecz był bardzo otwarty i pełny niewykorzystanych sytuacji. Szczególnie dobrze spisywał się bramkarz AKF. Bardziej skuteczni i z większa determinacja zagrali zawodnicy AKF i dzięki temu zwyciężyli.

AKS Grzybowice – AKF Ślonsk 3:5 (0:3) bramki: Front 2, Kapała – Malec, Pogoda 2, Goncik, Himell

W spotkaniu Arbitra i Szombierek ważną rolę odegrał Adam Mirek ( bramkarz Szombierek), który w pierwszej fazie meczu gdy Arbiter był drużyną przeważającą uchronił kilkukrotnie swój zespół przed utratą bramki. Z czasem Szombierki uzyskały przewagę i kontrolowali przebieg meczu. Ciekawa była  końcówka gdy Arbiter w kilkanaście sekund strzelił dwie bramki doprowadzając do wyniku 7:6. Na remis nie było jednak czasu i Arbiter doznał pierwszej porażki w sezonie. Warto zwrócić uwagę na pięć bramek Wojciech Rafalskiego.

Auto Serwis Śliwka Szombierki – Arbiter Bytom 7:6 (3:3) bramki: Bański, Koc, Król G. 2, Sokolik, Szulfik, Wodzisławski – Rafalski 5, Stachowicz

W ostatnim meczu Orzegowska podejmowała TGS Futsal. W pierwszej połowie zdecydowanie lepsi byli zawodnicy Orzegowskiej. Po pierwszej połowie było już 2:0. W drugiej natomiast do roboty zabrali się gracze TGS, którzy w ostatnich 10 minutach doprowadzili do stanu 3:2. Kolejny raz jednak okazało się że Orzegowska gra do końca. W 40 minucie meczu Patryk Małaczyński zdobył bramkę dającą remis.

Orzgowska Team – TGS Futsal 3:3 (2:0) bramki: Małaczyński P. 3 – Płochocki 2, Drobis

Na koniec informacja o wykluczeniu:

Rafał Zimnik – Chytrus Team – niesportowe zachowanie – dwa spotkania wykluczenia (28.01, 04.02)

Plusem kolejki został Wojciech Rafalski strzelec pięciu bramek dla Arbitra w meczu z Szombierkami.