Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych użytkowników serwisu GLF.LIGSPACE.PL Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Przejdź do serwisu" lub "X"), zgadzasz się na wskazane poniżej działania.

Powyższe dane, w sposób zautomatyzowany mogą być przekazywane i przetwarzane przez naszych zaufanych partnerów, tj. dostawców technologii IT, podmioty wyświetlające reklamy oraz dostarczające statystyki ruchu w serwisie. Jeśli nie zgadzasz się na przekazywanie i przetwarzanie tych danych, wykorzystaj stosowne ustawienia przeglądarki internetowej

Dane osób biorących udział w rozgrywkach

Z uwagi na przeznaczenie i sposób działania serwisu glf.ligspace.pl na stronach serwisu mogą być prezentowane dane osobowe osób biorących udział w rozgrywkach sportowych obsługiwanych przez serwis, takie jak: imię, nazwisko, data urodzenia, wzrost, waga, zdjęcie (wizerunek), adres e-mail.

Dane są przetwarzane w celu zaprezentowania przebiegu rozgrywek sportowych, generowania indywidualnych statystyk uczestników rozgrywek, składów osobowych poszczególnych drużyn oraz prowadzania komunikacji elektronicznej z uczestnikami rozgrywek.

W tym przypadku Administratorem danych osobowych uczestników rozgrywek jest podmiot odpowiedzialny za prowadzenie serwisu glf.ligspace.pl, natomiast podmiotem przetwarzającym dane osobowe, tj. udostępniającym narzędzia do zbierania, przetwarzania i prezentowania tych danych jest jest firma Imachine Artur Pławecki z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach

Twoje Prawa

Szczegółowe informacje

Wszystkie niezbędne informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności dostępnej pod adresem Polityka prywatności

9 marca 2015

W drugiej lidze jedna remis Szombierek, w pierwszej Majawoda+ wygrywa z TGS…

W drugiej lidze rozgrywki są już na finiszu. Pozostały dwie kolejki.

Na czele z Szombierki, które w podejmowały w piątek Chytrusa. Szombierki osłabione brakiem swoich obu najlepszych strzelców nie poradziły sobie ze szczelną obroną Chytrusa. Przez całe spotkanie gra była bardzo wyrównana. Oba zespoły stwarzały mało sytuacji podbramkowych, skupiając się głównie by nie stracić bramki. Zarówno pierwsza jak i druga połowa zakończyła się wynikiem remisowym.  Cytrus Team umocnił się na trzeciej pozycji podium i już tylko kataklizm mógłby ich z tej pozycji zrzucić.

O mistrzostwo 2 ligi walczą Młodzi Wilcy, którzy chcieli wykorzystać potknięcie lidera. Mecz rozpoczął się od ich ataków. Świetne spotkanie rozegrał Mateusz Krawiec, który był najgroźniejszy z napastników Wilków. Frendzle grali zdecydowanie lepiej niż w ostatnim spotkaniu i dzielnie stawiali czoło swoim przeciwnikom. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:2.  W drugiej zespół Wolków podwyższył wynik na 5:2 i gdy wydawało się że mają kontrolę nad przebiegiem spotkania, Frendzle zdobywają szybko dwie bramki i zaczynają dominować na boisku.   Końcówka to już desperacka obrona wyniku. Frendzle wycofały bramkarza i gdy w 39 minucie Świrski zdobył bramkę na 6:5, zapachniało remisem. W ostatniej minucie spotkania działa się naprawdę wiele. Najpierw słupek po strzale zawodnika Frendzli , na kilkanaście sekund przed końcem Młodzi Wilcy wyprowadzają kontrę i zamiast strzelać na pustą bramkę, grają na czas. Na 5 sekund przed końcem  mogło się to zemścić, długi wyrzut bramkarza Frendzli, strzał głową i piłka ląduje na poprzeczce. Mecz kończy się wynikiem 6:5.

W rywalizacji Orzegowskiej i 51 Futsal działo się niewiele, poza dominacja zespoły Orzegowskiej. Bardzo łatwe zwycięstwo, 5 bramek Patryka Małaczyńskiego i próby kontr w wykonaniu 51Futsal. Tak w  kilku słowach można podsumować to spotkanie. Orzegowska nie miała ani przez chwile problemów  z pokonaniem przeciwników i gdyby zachowali większa koncentrację to mogli wygrać zdecydowanie wyżej.

11 marzec 2015,środa 21:10

W pierwszej lidze na początek 1920 Bytom  podejmował Sponsor Plus. Wysokie zwycięstwo i bardzo skuteczna gra zespołu 1920 Bytom. Po pierwszej połowie 3:1. Na początku drugiej Sponsor strzelił kontaktową bramkę, później jednak na boisku dominowali już tylko zawodnicy 1920 Bytom. Dobre spotkanie rozegrała para Marcin Stanicki i Mateusz Lebek.

Tym samym 1920 Bytom utrzymał przewagę nad Majawodą  i TGS, które zmierzyły się w następnym spotkaniu. Najciekawsze widowiska tego dnia, przyniosło wiele emocji.  W pierwszej połowie dobra obrona z obu stron i rewelacyjna postawa bramkarza Majawody Mateusza Bednarczyka, który kilkukrotnie uchronił swój zespół przed utrata bramki. To głównie dzięki jego postawie po pierwszej połowie Majawoda prowadziła 1:0. W drugiej najciekawiej było pod koniec spotkania. W 37 minucie bramkę na 2:1 strzela Daniel Brzezina i TGS rusza do frontalnych ataków. Gdy w 40 minucie Jarosław Stachowicz doprowadza do wyniku 3:1, wydaje się już być koniec emocji. Nic z tego szybka odpowiedź Łukasza Dudy i jest 3:2. Do końca gorąco było pod bramką Mateusza Bednarczyka jednak nikomu z napastników TGS nie udało się skierować piłki do bramki i mecz zakończył się zwycięstwem Majawody+.

W ostatnim meczu OKS Spartakus zmierzył się z KTG Śląsk. W pierwszej odsłonie nic ciekawego na boisku się nie działo. Strzelanie zaczęło się w drugiej. Pięknym strzałem rozpoczął Mateusz Danecki, potem jednak jego drużyna tylko się broniła. A OKS Spartakus atakował chcąc zgarnąć trzy punkty. Najpierw do remisu doprowadzili w 26 minucie a minutę później objęli prowadzenie. KTG starał się stworzyć zagrożenie pod bramką Marka Jelenia, musieli się jednak odkryć i to wykorzystali zawodnicy OKS, którzy dwukrotnie skarcili swoich przeciwników i wygrali to spotkanie 4:1.